27.11.2020. Valiant - Viruelna prezentacija KGH

Poštovani,Organizovati i isplanirati bilo kakav događaj ili druženje, u trenutnoj situaciji u kojoj se nalazimo, zbog pandemije koja je zahvatila ceo svet, je više nego nemoguće. Mnoge aktivnosti su svedene na minimum, ali zahvaljujući digitalizaciji, koja je zauzela svoje mesto u skoro svim segmentima poslovanja, mnoge aktivnosti se odvijaju virtuelno.

Raduje nas, da i u ovoj izuzetno teškoj situaciji, najveći Kongres o KGH u ovom delu Evrope, će se održati, 51. put, bez prestanka, a prvi put virtuelno od 2. do 4.12. 2020.

Pozivamo Vas da posetite i virtuelnu izložbu i Vaillantov štand, razgovarate sa Vaillantovom podrškom putem live-chat-a i prođete kroz događaj koji nudi brojne mogućnosti povezivanja sa kolegama iz svih oblasti akademskog i stručnog sveta.

Vebinar kompanije Vaillant održaće se u četvrtak, 3.12. od 10.15 do 11.15 h, sa fokusom na novu toplotnu pumpu vazduh-voda aroTHERM plus .

Prezentaciju možete pratiti direktno, putem Zoom platforme i sledećeg LINKA.

Registracija za prisustvo virtuelnom Kongresu i izložbi: https://kgh2020.com/

Više informacija o 51. Međunarodnom kongresu i izložbi o KGH možete naći OVDE.

 Unapred se radujemo Vašem virtuelnom prisustvu, ostanite nam zdravo!

 

Вести

 • XIV Međunarodnom forumu o...

  18.06.2021.
  Poštovani, Sa posebnim zadovoljstvom Vam dostavljamo poziv za učešće i Prvu informaciju o Poštovani, Sa... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска транзиција...

  15.06.2021.
                                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                       СРБИЈЕ   ... Сазнајте више...
 • Izvestaj o radu -...

  13.06.2021.
  Poštovani članovi Društva termičara Srbije,   U prilogu ove vesti se nalazi izveštaj o... Сазнајте више...
 • Izveštaj o održanim tribinama...

  12.06.2021.
       Poštovani članovi Društva termičara Srbije, U prilogu ove poruke se nalazi... Сазнајте више...
 • Zapisnik sa sastanka GO...

  10.06.2021.
      Poštovani članovi Društva termičara Srbije, U prilogu ove vesti ćete naći... Сазнајте више...

Догађаји

 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а - Представљање...

  15.03.2019.
                                                              ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                            СРБИЈЕ   У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Транспорт и...

  03.04.2018.
                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                                                                                     СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска ефикасност...

  07.03.2018.
                         ... Сазнајте више...