03.12.2020. Online konferencija: “Pravo energetike, životna sredina i investicije u kontekstu i nakon COVID-19 virusa”

Poštovani/a,

Pozivamo Vas da uzmete učešće i prijavite se na predstojeću online konferenciju “Pravo energetike, životna sredina i investicije u kontekstu i nakon COVID-19 virusa”, koja će se održati u formi vebinara, 8 i 9. decembra 2020. godine, u organizaciji Udruženja za pravo energetike Srbije - UPES

U prilogu Vam dostavljamo poslednju verziju Preliminarnog programa. Učešće na konferenciji je besplatno. Ukoliko želite da se prijavite, molimo Vas da popunite online formu.

Konferencija će se realizovati putem Zoom aplikacije, uz obezbeđen simultani prevod. Link za pristup Konferenciji i detaljno uputstvo za instalaciju i korišćenje simultanog prevoda putem Zoom aplikacije možete preuzeti na web stranici UPES-a https://www.upes.rs/konferencija.

Više informacija o konferenciji i Udruženju za pravo energetike Srbije - UPES možete pronaći na web stranici www.upes.rs, kao i putem Linkedinstranice. Aktivnosti UPES-a od sada možete pratiti i putem Facebook i Instragram stranica, pa Vas pozivamo da nas pratite.

Ukoliko imate bilo kakva pitanja, budite slobodni da nas kontaktirate.

 

Više informacija o konferenciji i Udruženju za pravo energetike Srbije - UPES možete pronaći na web stranici www.upes.rs 

Ukoliko imate bilo kakva pitanja, budite slobodni da nas kontaktirate.

Srdačan pozdrav,

Sekretarijat Udruženja za pravo energetike Srbije

Secretary of Serbian Energy Law Association

Tadeuša Košćuška br. 30

11000 Beograd

email: office@upes.rs

Website: www.upes.rs

 


Документи

Вести

 • XIV Međunarodnom forumu o...

  18.06.2021.
  Poštovani, Sa posebnim zadovoljstvom Vam dostavljamo poziv za učešće i Prvu informaciju o Poštovani, Sa... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска транзиција...

  15.06.2021.
                                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                       СРБИЈЕ   ... Сазнајте више...
 • Izvestaj o radu -...

  13.06.2021.
  Poštovani članovi Društva termičara Srbije,   U prilogu ove vesti se nalazi izveštaj o... Сазнајте више...
 • Izveštaj o održanim tribinama...

  12.06.2021.
       Poštovani članovi Društva termičara Srbije, U prilogu ove poruke se nalazi... Сазнајте више...
 • Zapisnik sa sastanka GO...

  10.06.2021.
      Poštovani članovi Društva termičara Srbije, U prilogu ove vesti ćete naći... Сазнајте више...

Догађаји

 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а - Представљање...

  15.03.2019.
                                                              ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                            СРБИЈЕ   У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Транспорт и...

  03.04.2018.
                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                                                                                     СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска ефикасност...

  07.03.2018.
                         ... Сазнајте више...