21.01.2021. JAVNE RASPRAVE - Ministarstvo rudarstva i energetike

JAVNE RASPRAVE ministarstva rudarstva i energetike

JAVNA RASPRAVA O NACRTU ZAKONA O ENERGETSKOJ EFIKASNOSTI I RACIONALNOJ UPOTREBI ENERGIJE

U skladu sa Zaključkom Odbora za privredu i finansije 05 Broj: 011-366/2021-1 od 20. januara 2021. godine sprovodi se javna rasprava o Nacrtu zakona o energetskoj efikasnosti i racionalnoj upotrebi energije u periodu od 21. januara do 9 februara 2021. godine.

Primedbe, predlozi i sugestije dostavljaju se Ministarstvu rudarstva i energetike na obrascu za učešće u javnoj raspravi putem elektronske pošte na i-mejl: biljana.mlinar@mre.gov.rs Ili poštom na adresu: Ministarstvo rudarstva i energetike, Nemanjina 22-26, 11000 Beograd, sa naznakom: Javna rasprava o Nacrtu zakona o energetskoj efikasnosti i racionalnoj upotrebi energije.

Zaključak Odbora za privredu i finansije sa Programom javne rasprave

Nacrt zakona o energetskoj efikasnosti i racionalnoj upotrebi energije

Obrazloženje

Izveštaj o sprovedenoj analizi efekata Nacrta zakona o energetskoj efikasnosti i racionalnoj upotrebi energije

Obrazac za učešće u javnoj raspravi

 

JAVNA RASPRAVA O NACRTU ZAKONA O IZMENAMA I DOPUNAMA ZAKONA O ENERGETICI

U skladu sa Zaključkom Odbora za privredu i finansije 05 Broj: 011-487/2021 od 20. januara 2021. godine sprovodi se javna rasprava o Nacrtu zakona o izmenama i dopunama Zakona o energetici u periodu od 21. januara do 9 februara 2021. godine.

Primedbe, predlozi i sugestije dostavljaju se Ministarstvu rudarstva i energetike na obrascu za učešće u javnoj raspravi putem elektronske pošte na i-mejl: energetika@mre.gov.rs Ili poštom na adresu: Ministarstvo rudarstva i energetike, Nemanjina 22-26, 11000 Beograd, sa naznakom: Javna rasprava o Nacrtu zakona o izmenama i dopunama Zakona o energetici.

Zaključak Odbora za privredu i finansije sa Programom javne rasprave

Nacrt zakona o izmenama i dopunama Zakona o energetici

Obrazloženje

Pregled odredaba Zakona o energetici koje se menjaju i dopunjuju

Izveštaj o sprovedenoj analizi efekata Nacrta zakona o izmenama i dopunama Zakona o energetici

Obrazac za učešće u javnoj raspravi

 

SPROVOĐENjE JAVNE RASPRAVE O NACRTU ZAKONA O IZMENAMA I DOPUNAMA ZAKONA O RUDARSTVU I GEOLOŠKIM ISTRAŽIVANjIMA

Ministarstvo rudarstva i energetike obaveštava javnost i sve zainteresovane strane da će javna rasprava o Nacrtu Zakona o izmenama i dopunama Zakona o rudarstvu i geološkim istraživanjima biti sprovodena u periodu od 21. januara do 9. februara 2021. godine.

Pozivamo sve zainteresovane strane da pošalju komentare, predloge i sugestije u vezi sa Nacrtom zakona do utorka, 9. februara 2021. godine, putem elektronske pošte na adresu: mihailo.milosevic@mre.gov.rs

Progam javne rasprave

Nacrt zakona o izmenama i dopunama zakona o rudarstvu i geološkim istraživanjima

Obrazloženje

Izveštaj o sprovedenoj analizi efekata Nacrtuazakona o izmenama i dopunama zakona o rudarstvu i geološkim istraživanjima

Obrazac za učešće u javnoj raspravi

Konačni nacrt za javnu raspravu

 

JAVNA RASPRAVA O NACRTU ZAKONA O OBNOVLjIVIM IZVORIMA ENERGIJE

U skladu sa Zaključkom Odbora za privredu i finansije 05 Broj: 011-476/2021-2 od 20. januara 2021. godine u periodu od 21. januara do 9. februara 2021. godine sprovodi se javna rasprava o Nacrtu zakona o obnovljivim izvorima energije.

Primedbe, predlozi i sugestije dostavljaju se Ministarstvu rudarstva i energetike na obrascu za učešće u javnoj raspravi do 9. februara 2021.godine putem elektronske pošte na i-mejl: oie@mre.gov.rs Ili poštom na adresu: Ministarstvo rudarstva i energetike, Nemanjina 22-26, 11000 Beograd, sa naznakom: Javna rasprava o Nacrtu zakona o obnovljivim izvorima energije.

Zaključak Odbora za privredu i finansije sa Programom javne rasprave

Nacrta zakona o obnovljivim izvorima energije

Obrazloženje

Analiza efekata propisa

Obrazac za učešće u javnoj raspravi

 

Вести

 • ТОПС 2022 од 29....

  13.05.2022.
  Poštovani svi, U prilogu imate Program stručno-naučne konferencije TOPS 2022, koja će biti održana... Сазнајте више...
 • PKS - Prezentacija studije...

  16.04.2022.
  Поштована/и, Задовољство нам је да Вас у име Институтa за енергетику Jугоисточнe Европe (ИЕНЕ), Привредне коморе... Сазнајте више...
 • XXXIV National Conference Processing...

  31.03.2022.
  Poštovani,Počinje PTEP 2022. Budite u toku sa dešavanjima.Najnovije informacije na:Сазнајте више...
 • Скупштина ДТС 2022

  26.03.2022.
                                        Скупштина Друштва термичара Србије 2022   Скупштина Друштва термичара Србије... Сазнајте више...
 • ИЗВЕШТАЈ о издавању часописа...

  19.03.2022.
  Poštovani članovi Društva termičara, U prilogu ove vesti nađite izveštaj o izdavanju časopisa Thermal Science... Сазнајте више...

Догађаји

 • Трибина ДТС-а: Инвестиције ЈП...

  09.10.2021.
                                 ... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС: НАФТНА ИНДУСТРИЈА...

  19.09.2021.
    Друштво термичара Србије има задовољство да Вас позове на јавну стручну трибину на којој ће... Сазнајте више...
 • Енергетска транзиција ЈП ЕПС...

  22.07.2021.
  ________________________________________________________ Поштовани чланови Друштва и целокупна стручна и научна јавности Србије, Друштво термичара Србије, у... Сазнајте више...
 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...