31.10.2019. XIII Međunarodni forum o čistim energetskim tehnologijama „ENERGETSKA DIGITALNA PERSPEKTIVA SRBIJE“

POŠTOVANE DAME I GOSPODO, DRAGI PRIJATELJI,
 
BK DANA HOLDINGS GROUP JE KOORGANIZATOR OVOGODIŠNJEG 
XIII MEĐUNARODNOG FORUMA O ČISTIM ENERGETSKIM TEHNOLOGIJAMA 
 
KOJI SE ODRŽAVA OD 29. DO 30. OKTOBRA  2019. GODINE U NOVOM SADU POD IMENOM
"ENERGETSKA DIGITALNA PERSPEKTIVA SRBIJE"

Vaš primerak možete preuzeti ovde 

__________________________________________________________________________

Poštovani,

U skladu sa najavama, sa posebnim zadovoljstvom Vam dostavljamo Drugu informaciju o XIII Međunarodnom forumu o čistim energetskim tehnologijamaENERGETSKA DIGITALNA PERSPEKTIVA SRBIJE“, koji će se održati 29-30. oktobra 2019. godine u Novom Sadu.

Očekujući Vaše učešće i obraćanje na XIII Forumu, srdačno Vas pozdravljamo.

S poštovanjem,

Organizacioni odbor Foruma

Fakultet tehničkih nauka

Departman za energetiku i procesnu tehniku
Trg Dositeja Obradovića 6, 21125 Novi Sad
Telefon: 021 485 24 00
Fax: 021 63 50 775

Internet stranica: www.dept.uns.ac.rs

Документи

Вести

Догађаји

 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а - Представљање...

  15.03.2019.
                                                              ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                            СРБИЈЕ   У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Транспорт и...

  03.04.2018.
                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                                                                                     СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска ефикасност...

  07.03.2018.
                         ... Сазнајте више...