27.11.2020. Valiant - Viruelna prezentacija KGH

Poštovani,Organizovati i isplanirati bilo kakav događaj ili druženje, u trenutnoj situaciji u kojoj se nalazimo, zbog pandemije koja je zahvatila ceo svet, je više nego nemoguće. Mnoge aktivnosti su svedene na minimum, ali zahvaljujući digitalizaciji, koja je zauzela svoje mesto u skoro svim segmentima poslovanja, mnoge aktivnosti se odvijaju virtuelno.

Raduje nas, da i u ovoj izuzetno teškoj situaciji, najveći Kongres o KGH u ovom delu Evrope, će se održati, 51. put, bez prestanka, a prvi put virtuelno od 2. do 4.12. 2020.

Pozivamo Vas da posetite i virtuelnu izložbu i Vaillantov štand, razgovarate sa Vaillantovom podrškom putem live-chat-a i prođete kroz događaj koji nudi brojne mogućnosti povezivanja sa kolegama iz svih oblasti akademskog i stručnog sveta.

Vebinar kompanije Vaillant održaće se u četvrtak, 3.12. od 10.15 do 11.15 h, sa fokusom na novu toplotnu pumpu vazduh-voda aroTHERM plus .

Prezentaciju možete pratiti direktno, putem Zoom platforme i sledećeg LINKA.

Registracija za prisustvo virtuelnom Kongresu i izložbi: https://kgh2020.com/

Više informacija o 51. Međunarodnom kongresu i izložbi o KGH možete naći OVDE.

 Unapred se radujemo Vašem virtuelnom prisustvu, ostanite nam zdravo!

 

Вести

Догађаји

 • Трибина ДТС-а: Инвестиције ЈП...

  09.10.2021.
                                 ... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС: НАФТНА ИНДУСТРИЈА...

  19.09.2021.
    Друштво термичара Србије има задовољство да Вас позове на јавну стручну трибину на којој ће... Сазнајте више...
 • Енергетска транзиција ЈП ЕПС...

  22.07.2021.
  ________________________________________________________ Поштовани чланови Друштва и целокупна стручна и научна јавности Србије, Друштво термичара Србије, у... Сазнајте више...
 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...