01.03.2020. TRIBINA Primeri dobre prakse u sprovođenju mera energetske efikasnosti u Srbiji i Evropi

Poštovani,

Sa zadovoljstvom Vas pozivamo da učestvujete u naučno - stručnoj tribini pod nazivom: „Primeri dobre prakse u sprovođenju mera energetske efikasnosti u Srbiji i Evropi“, koja će se održati u petak 06. marta 2020. godine u svečanoj sali Univerziteta u Nišu sa početkom u 11 časova.

Tribina, kojom će Grad Niš i Mašinski fakultet Univerziteta u Nišu obeležiti Međunarodni dan energetske efikasnosti, predstavlja korak ka ostvarivanju zajedničkog cilja naučne i lokalne zajednice na promociji i implementaciji mera energetske efikasnosti u različitim oblastima proizvodnje i potrošnje energije.

U prilogu Vam dostavljamo agendu tribine. Molimo Vas da svoje prisustvo potvrdite e-mejlom na elektronsku adresu: maja.stankovic@gu.ni.rs najkasnije do utorka 03. marta 2020. godine.

Srdačan Pozdrav!

Bojan Gajić, dipl. maš. inž.

Energetski menadžer Grada Niša

Adresa: Voždova 24, SRB-18000 Niš

Tel:    +381 18 504 587

           +381 18 505 566

Mob: +381 64 833 06 53

            +381 65 64 77 640

E-mail: gbojan@gu.ni.rs

Website: www.ni.rs

Документи

Вести

Догађаји

 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а - Представљање...

  15.03.2019.
                                                              ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                            СРБИЈЕ   У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Транспорт и...

  03.04.2018.
                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                                                                                     СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска ефикасност...

  07.03.2018.
                         ... Сазнајте више...