16.01.2019. Specijalno izdanje časopisa Thermal Science - SIMTERM 2017

  
                                       U Nišu obeleženo specijalno izdanje časopisa Thermal Science,
   
                             sa odabranim radovima sa 18. Simpozijuma termičara
   
                                      SIMTERM 2017, Sokobanja, Srbija, 2017
 

Na Mašinskom fakultetu u Nišu, 13.12.2018. godine, sa početkom u 13 časova održana je svečanost povodom izdanja specijalnog broja časopisa Thermal Science, sa odabranim radovima sa 18. Simpozijuma termičara, SIMTERM 2017.

Svečanosti su pored velikog broja autora i gostiju prisustvovali i profesor dr Milan Radovanović, predsednik Društva termičara Srbije i dr Vukman Bakić, glavni urednik časopisa Thermal Science.

Goste su pozdravili najpre prof. dr Nenad Pavlović, dekan Mašinskog fakulteta u Nišu, u ime fakulteta domaćina i prof. dr Vlastimir Nikolić, prorektor, u ime Univerziteta u Nišu, ističući značaj saradnje Mašinskog fakulteta Univerziteta u Nišu i Društva termičara Srbije.

Izveštaj sa skupa nadjite u prilogu ove vesti, a galeriju fotografija možete pogledati na linku galerija fotografija

Документи

Вести

Догађаји

 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а - Представљање...

  15.03.2019.
                                                              ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                            СРБИЈЕ   У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Транспорт и...

  03.04.2018.
                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                                                                                     СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска ефикасност...

  07.03.2018.
                         ... Сазнајте више...