05.03.2017. Prva informacija o 30. Kongresu Procesing

Poštovani,

 u prilogu ove vesti nađite informaciju o 30. Kongresu Procesing.

Prva informacija

Jubilarni, 30. Međunarodni kongres o procesnoj industriji, održaće se u četvrtak i petak 1. i 2. juna 2017. godine u Sava centru u Beogradu, u organizaciji Društva za procesnu tehniku Saveza mašinskih i elektrotehničkih inženjera i tehničara Srbije (SMEITS).

Od prvog Seminara o opremi u procesnoj industriji, koji je SMEITS održao decembra 1969, prošlo je skoro pola veka. Ovako duga tradicija i jubilarni 30. kongres svakako da potvrđuju značaj ovog skupa u obrazovanju i okuplјanju procesnih inženjera, bez čije podrške i učešća kongres ne bi imao svoj značaj. Zato pozivamo sve inženjere procesnih i srodnih struka da učestvuju u radu jubilarnog, 30. Procesinga – kao autori, sponzori ili samo kao učesnici. Nadamo se da će jubilej kongresa biti dovolјan motiv da broj autora kvalitetnih radova, programskih pokrovitelјa i sponzora bude veći nego prethodnih godina. Namera da se okupi što veći broj učesnika jedan je od bitnih razloga zbog koga su Naučno-stručni i Organizacioni odbori i Organizator kongresa odlučili da on i ove godine bude održan u Beogradu. Smatramo da Beograd kao mesto održavanja kongresa ipak najviše odgovara najvećem broju učesnika. Sve informacije o održavanju 30. Procesinga biće redovno objavlјivane na sajtu Organizatora i putem redovnih i vanrednih elektronskih biltena.

Kongres će i ove godine biti uklјučen u Program obuke kontinuiranog profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije. S obzirom na iskustvo sa prethodnih kongresa, očekujemo da će raznovrsnost tema privući još veći broj licenciranih inženjera.

Organizacioni odbor
30. Procesinga

 

Detaljne informacije i ostali podaci vezani za održavanje Procesing-a

nalaze se i na sajtu SMEITS-a (www.smeits.rs).

 

Organizator:
Savez mašinskih i elektrotehničkih inženjera i tehničara Srbije (SMEITS),
Društvo za procesnu tehniku.
Predsednik Organizacionog odbora, prof. dr Miroslav Stanojević.
office@smeits.rs, https://goo.gl/efhw7n.

 

Документи

Вести

 • Трибина ДТС - Иновациони...

  20.04.2017.
                                                          ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                        СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове на... Сазнајте више...
 • Годишња скупштина Друштва термичара...

  08.04.2017.
                                    Поштовани чланови Друштва термичара Србије,                                   Позивамо Вас на годишњу... Сазнајте више...
 • Портал "Зелена енергија" за...

  07.04.2017.
  Поштована/и, Привредна комора Србије уз подршку Министарства рударства и енергетике и Министарства пољопривреде и заштите... Сазнајте више...
 • Позив на трибину ДТС-а:...

  30.03.2017.
  Више информација нађите овде... ________________________________________________________________________                     Дневни ред трибине (четвртак 06.04.2017. у... Сазнајте више...
 • Prvi poziv za VI...

  20.03.2017.
  ________________________________________________________________ Najnovije: Uputstvo za pripremu radova nađite na dnu strane ________________________________________________________________... Сазнајте више...

Догађаји

 • Трибина ДТС - Иновациони...

  20.04.2017.
                                                          ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                        СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове на... Сазнајте више...
 • Актуелна ситуација у топланама...

  30.03.2017.
                                                        ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                       СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовoљство да Вас позове на трибину... Сазнајте више...
 • ЈКП Београдске Електране

  19.02.2017.
  У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове на трибину на којој ће гост бити... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС Стратегија енергетике...

  14.04.2015.
                                                     ДРУШТВО... Сазнајте више...
 • Примери повећања енергетске ефикасности...

  30.03.2015.
                              Трибина Друштва термичара Србије                                   одржана је 31.03.2015 у 11... Сазнајте више...