16.11.2020. Online konferencija: “Pravo energetike, životna sredina i investicije u kontekstu i nakon COVID-19 virusa”

Poštovani/a,

Pozivamo Vas da uzmete učešće i prijavite se na predstojeću online konferenciju “Pravo energetike, životna sredina i investicije u kontekstu i nakon COVID-19 virusa”, koja će se održati u formi vebinara, 8 i 9. decembra 2020. godine, u organizaciji Udruženja za pravo energetike Srbije - UPES

U prilogu Vam dostavljamo Pozivno pismo i opis konferencije. Preliminarni program sa satnicom i uputstvom za povezivanje na Zoom aplikaciju, dostavićemo Vam naknadno. Učešće na konferenciji je besplatno.

Više informacija o konferenciji i Udruženju za pravo energetike Srbije - UPES možete pronaći na web stranici www.upes.rs 

Ukoliko imate bilo kakva pitanja, budite slobodni da nas kontaktirate.

Napomena: Ukoliko želite da Vam više ne šaljemo informacije o pomenutoj Konferenciji i da uklonimo Vaše podatke iz baze, kliknite ODJAVA

Srdačan pozdrav,

Sekretarijat Udruženja za pravo energetike Srbije

Secretary of Serbian Energy Law Association

Tadeuša Košćuška br. 30

11000 Beograd

email: office@upes.rs

Website: www.upes.rs

 


Вести

Догађаји

 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а - Представљање...

  15.03.2019.
                                                              ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                            СРБИЈЕ   У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Транспорт и...

  03.04.2018.
                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                                                                                     СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска ефикасност...

  07.03.2018.
                         ... Сазнајте више...