04.11.2019. Održan SimTerm 2019

 Poštovani,

Mašinski fakultet u Nišu u saradnji sa Društvom termičara Srbije, a uz podršku Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja RS, Ministarstva energetike i rudarstva RS i Grada Niša, organizovao je 19. Konferenciju termičara Srbije pod nazivom SimTerm 2019.

Konferencija je održana u periodu od 22 - 25. oktobra 2019. godine, u hotelu ''Moravica'' u Sokobanji, Srbija.

Svečano otvaranje održano je 22.10.2019. godine sa početkom u 17h.

Na otvaranju su govorili:

- dr Milan Radovanović, predsednik Društva termičara Srbije

- dr Mirjana Laković, predsednik Organizacionog odbora SimTerm 2019

- dr Nenad Pavlović, dekan Mašinskog fakulteta Univerziteta u Nišu

- dr Vlastimir Nikolić, prorektor Univerziteta u Nišu

- dr Nebojša Ranđelović, savetnik gradonačelnika Grada Niša za oblast visokog obrazovanja i saradnje sa akademskom zajednicom

- dr Darko Knežević, dekan Mašinskog fakulteta Univerziteta u Banjoj Luci

- dr Dečan Ivanović, predstavnik Mašinskog fakulteta Univerziteta u Podgorici

- Ljubinko Milenković, direktor TO Sokobanja

 

Skup je zvanično otvorio Zoran Predić, državni sekretar Ministarstva rudarstva i energetike
Republike Srbije.

Detaljniji izveštaj sa Simpozijuma nađite u prilogu i pogledajte album sa samog događaja.

Širi izbor fotografija sa SimTerma 2019 se nalaze na sledećem linku : 

 https://1drv.ms/u/s!Ahnql-tZFR96kscm9XJHGN1m6L1nwA?e=Ehxk3M

Документи

Вести

Догађаји

 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а - Представљање...

  15.03.2019.
                                                              ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                            СРБИЈЕ   У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Транспорт и...

  03.04.2018.
                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                                                                                     СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска ефикасност...

  07.03.2018.
                         ... Сазнајте више...