09.04.2011. Obaveštenje članovima Društva termičara Srbije

U skladu sa odredbama čl.78 i 12 Zakona o udruženjima (Službeni list RS 51/09) napravljen je predlog novog Statuta Društva termičara Srbije, koji predstavlja  preduslov da se Društvo termičara Srbije registruje.

Sazivam sednicu Skupštine Društva termičara Srbije sa samo jednom tačkom Dnevnog reda:

1. Usvajanje Statuta Društva termičara Srbije saobraženog u svemu Zakonu o udruženjima.

Skupština Društva termičara Srbije održaće se 18.04.2011 na Mašinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu sa početkom u 15 h.

Molimo Vas da neizostavno dodjete da bi uspešno završili ponovnu registraciju DTS-a u skladu sa odredbama Zakona o udruženjima.

Predsednik DTS-a

Prof.dr.Milan Radovanović

Вести

Догађаји

 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а - Представљање...

  15.03.2019.
                                                              ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                            СРБИЈЕ   У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Транспорт и...

  03.04.2018.
                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                                                                                     СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска ефикасност...

  07.03.2018.
                         ... Сазнајте више...