01.11.2019. Konferencija: NOVINE U PRAVNOM OKVIRU I EFEKTI PRIMENE PRAVA ENERGETIKE

Poštovani/a,

Pozivamo Vas da uzmete učešće i prijavite se na predstojeću konferenciju “Novine u pravnom okviru i efekti primene prava energetike”, koja će se održati u Privrednoj komori Srbije, Terazije 23, 4. decembra 2019. godine

U prilogu Vam dostavljamo Pozivno pismo, kao i Preliminarni program konferencije. Da bi ste se prijavili potrebno je da popunite Prijavni list u prilogu emaila.

Više informacija o konferenciji i Udruženju za pravo energetike Srbije - UPES možete pronaći na web stranici www.upes.rs 

Ukoliko imate bilo kakva pitanja, budite slobodni da nas kontaktirate.

Napomena: Ukoliko želite da Vam više ne šaljemo informacije o pomenutoj Konferenciji i da uklonimo Vaše podatke iz baze, kliknite ODJAVA

Srdačan pozdrav,

Sekretarijat Udruženja za pravo energetike Srbije

Tadeuša Košćuška br. 30

11000 Beograd

email: office@upes.rs

Website: www.upes.rs

___________________________________________________________________________________

Poštovani/a,

Nakon uspešne realizacije promotivne konferencije Udruženja za pravo energetike Srbije - UPES u decembru 2018. godine, čast nam je da Vas pozovemo na konferenciju "NOVINE U PRAVNOM OKVIRU I EFEKTI PRIMENE PRAVA ENERGETIKE", koja će se održati u Privrednoj komori Srbije, Terazije 23, 4. decembra 2019. godine. 

U prilogu Vam dostavljamo Prvi poziv sa temama Konferencije, dok ćete preliminarnu agendu dobiti uskoro. Na konferenciji i na panelima se očekuje učešće pravnika i drugih stručnjaka iz oblasti energetike iz zemlje i inostranstva, članova Evropske federacije udruženja za pravo energetike - EFELA, nacionalnih udruženja iz oblasti prava energetike drugih zemalja, predstavnika strukovnih udruženja iz oblasti energetike, predstavnika značajnih privrednih subjekata u oblati energetike iz zemlje i inostranstva, prestavnika institucija iz oblasti energetike i drugih od značaja za energetiku.

Više informacija o UPES udruženju možete pronaći na web stranici www.upes.rs 

Ukoliko imate bilo kakva pitanja, budite slobodni da nas kontaktirate.

Napomena: Ukoliko želite da Vam više ne šaljemo informacije o pomenutoj Konferenciji i da uklonimo Vaše podatke iz baze, kliknite ODJAVA

Srdačan pozdrav,

Sekretarijat Udruženja za pravo energetike Srbije

Tadeuša Košćuška br. 30

11000 Beograd

email: office@upes.rs

Website: www.upes.rs

Документи

Вести

 • TRIBINA Primeri dobre prakse...

  01.03.2020.
  Poštovani, Sa zadovoljstvom Vas pozivamo da učestvujete u naučno - stručnoj tribini pod nazivom: „Primeri dobre... Сазнајте више...
 • Мастерклас академика Владана Ђорђевићa

  24.02.2020.
  Поштовани,  У оквиру циклуса Сусрети са ствараоцима – Мастерклас, у Свечаној сали САНУ представиће се академик Владан Ђорђевић,... Сазнајте више...
 • Први позив: ТОПС 2020

  19.02.2020.
  Поштоване колеге,             Од 16. до 20. 05. 2020. године, на Златибору ће се одржати 19.... Сазнајте више...
 • First announcement HEFAT2020

  18.02.2020.
  Dear Colleagues,      Attached please find the first announcement of a conference that ICHMT is co-sponsoring.... Сазнајте више...
 • Nomination form for 2019...

  14.02.2020.
  Dear Members of - the Executive Committee, - Scientific Council, - General Assembly... Сазнајте више...

Догађаји

 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а - Представљање...

  15.03.2019.
                                                              ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                            СРБИЈЕ   У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Транспорт и...

  03.04.2018.
                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                                                                                     СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска ефикасност...

  07.03.2018.
                         ... Сазнајте више...