01.12.2020. KGH webinar: Sofisticirani hevi metal – Viessmann parni kotlovi

Poštovani,

pozivamo Vas da posetite naš štand i učestvujete na virtuelnom, 51. Međunarodnom kongresu i izložbi o KGH, koji se ove godine održava u periodu od 2. do 4. decembra 2020.

Kako biste pristupili prvom virtuelnom KGH potrebno je da se registrujete ovde i zapamtite vase korisničko ime i lozinku.

Više informacija o svim sadržajima ovogodišnjeg, 51. Međunarodnog kongresa KGH možete pogledati ovde

Viessmann je za vas, u petak, 4.12.2020 u terminu 9 – 10 h,

pripremio interesantan vebinar:

Sofisticirani hevi metal – Viessmann parni kotlovi,

kojem možete pristupiti klikom na link: https://us02web.zoom.us/j/83208719577

Pridružite nam se i budimo zajedno deo ovogodišnje KGH avanture.

Vaš VIESSMANN

Вести

Догађаји

 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а - Представљање...

  15.03.2019.
                                                              ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                            СРБИЈЕ   У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Транспорт и...

  03.04.2018.
                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                                                                                     СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска ефикасност...

  07.03.2018.
                         ... Сазнајте више...