20.01.2011. Javna rasprava Nacrta zakona o energetici

Poštovani,

Ministarstvo rudarstva i energetike Republike Srbije u saradnji sa Privrednom komorom Srbije organizuje i poziva Vas da prisustvujete i uzmete učešće u Javnoj raspravi Nacrta zakona o energetici, koja će se održati 02. februara 2011. godine u periodu od 11.00 – 14.00 časova, u Beogradu, u prostorijama Privredne komore Srbije – Resavska 15 (sala I u prizemlju).

Javnoj raspravi prisustvovaće ministar gospodin prof. dr Petar Škundrić sa radnim timom.

U prilogu Vam dostavljamo pozivno pismo, Nact zakona o energetici i obrazac za dostavljanje mišljinja na isti.

Takođe, sa sadržinom Nacrta Zakona možete se upoznati na internet stranicama Ministarstva rudarstva i energetike Republike Srbije www.mre.gov.rs i
Privredne komore Srbije www.pks.rs.

Sugestije, predloge i primedbe na Nacrt Zakona možete dostaviti najkasnije do 10. februara 2011. godine Ministarstvu rudarstva i energetike, Beograd, Kralja Milana br. 36 poštom ili putem elektronske pošte na e-mail: javna.rasprava@mre.gov.rs., na obrascu objavljenom na navedenim internet stranicama.

Ukoliko želite da Vaše eventualne primedbe budu uvrštene u Javnu raspravu, poželjno je iste dostaviti do 31. januara 2011.g.

S' poštovanjem,

Slobodan Petrović, sekretar
Udruženje za energetiku i energetsko rudarstvo
Privredna komora Srbije
Resavska 13-15, 11000 Beograd
Tel: +381 11 33 00 995
Tel: +381 11 32 32 186
Fax: +381 11 32 40 619
Mob.tel: +381 63 312 187
Mail: slobodan.petrovic@pks.rs
Web: www.pks.rs

Документи

Вести

Догађаји

 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а - Представљање...

  15.03.2019.
                                                              ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                            СРБИЈЕ   У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Транспорт и...

  03.04.2018.
                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                                                                                     СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска ефикасност...

  07.03.2018.
                         ... Сазнајте више...