31.03.2011. DAN ENERGIJE–SRBIJA u okviru Evropske nedelje održivog energetskog razvoja

Evropska Nedelja Održivog Razvoja (The EU Sustainable Energy Week-EUSEW) je inicirana od strane Evropske Komisije još 2005. godine i predstavlja najbitniji događaj u okviru Kampanje za Energetski Održivu Evropu (Sustainable Energy Europe Campaign) koja promoviše obnovljive izvore energije i energetsku efikasnost. Evropske institucije, koje podržavaju Kampanju za Energetski Održivu Evropu, kao i ostali važni činioci iz oblasti energetike, organizovaće niz događaja u Briselu za vreme trajanja Evropske Nedelje Održivog Razvoja. Jedan od njih je i trodnevna konferencija posvećena energetskoj politici, u organiciji Evropske Komisije, u periodu od 12. do 14. aprila 2011.

Pored toga, u periodu od 11. do 15. aprila 2011., organizovaće se stotine događaja u svim delovima Evrope, koji imaju za cilj da prezentuju primere iz prakse, promovišu i razmene iskustva iz oblasti energetske efikasnosti i obnovljivih izvora energije. U Danima energije može se predstaviti svaki događaj koji ima za cilj da promoviše energetsku efikasnost i obnovljive izvore energije, u organizaciji lokalnih i regionalnih vlasti, kompanija, univerziteta i ostalih organizacija i sl.

Više informacija možete naći ovde.

Вести

Догађаји

 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а - Представљање...

  15.03.2019.
                                                              ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                            СРБИЈЕ   У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Транспорт и...

  03.04.2018.
                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                                                                                     СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска ефикасност...

  07.03.2018.
                         ... Сазнајте више...