19.04.2011. CEDEF Konferencija NAPREDNE TEHNOLOGIJE U EE I OIE - VECA KONKURENTNOST SRBIJE, 27.04.11, Beograd, PKS


Napr tehn Traka final.gif

Poštovani,

Približavamo se danu održavanja Konferencije o jednoj od najaktuelnijih tema u svetu, ali sve aktualnijoj i kod nas.

Obzirom da je program Evropske komisije ENERGY 2020” postavio strategiju sa pet prioriteta medju kojima je i potvrdjivanje liderstva u tehnologiji i inovacijama, Centralno-evropski forum za razvoj CEDEF organizuje stručnu

konferenciju sa težištem na naprednim tehnologijama u EE i OE:  „Napredne tehnologije u energetskoj efikasnosti i obnovljivim izvorima energije – veća konkurentnost Srbije”, 27. aprila 2011. u 10:00h, Privredna komora Srbije, Resavska 13 - 15, Beograd.

CEDEF, kao nezavisna ekspertska organizacija, radeći zajedno sa regulatorima, privredom, akademskim, naučnim institucijama i medijima  nastavlja na podsticanju i zagovaranju inteligentnih tehnologija i zakonskih rešenja radi smanjenja efekata klimatskih promena i ubrzanju čiste industrijke revolucije. Ovu Konferenciju organizujemo pod pokroviteljstvom Ministarstva infrastrukture i energetike Republike Srbije, a u saradnji sa Agencijom za energetsku efikasnost Republike Srbije i Privrednom komorom Srbije.

Program Konferencije je u prilogu.

Priključite se velikom broju zainteresovanih učesnika Konferencije, a zatim budite medju prvima u primeni mera i tehnologija. Steknite ključnu konkurentnu prednost!

Iako je učešće slobodno, prijavljivanje je neophodno.

Molimo, prijavite se ovde.  Hvala.

_________________________________________

S poštovanjem,

image001_1-2

CENTRALNO-EVROPSKI FORUM ZA RAZVOJ

CENTRAL EUROPEAN DEVELOPMENT FORUM

info@cedeforum.org

www.cedeforum.org

+381 11 32 84 380

Zorza Klemansoa 13

106013 Beograd

Republic of Serbia

Документи

Вести

Догађаји

 • Tрибина посвећена научно-стручном раду...

  13.01.2020.
                                    ЛАБОРАТОРИЈА... Сазнајте више...
 • Трибина ЈКП Београдске електране

  08.11.2019.
                                                    ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                  СРБИЈЕ                                                                        И                                                  МАШИНСКИ ФАКУЛТЕТ У оквиру сталне трибине има... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а - Представљање...

  15.03.2019.
                                                              ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                            СРБИЈЕ   У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас позове... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Транспорт и...

  03.04.2018.
                                                     ДРУШТВО ТЕРМИЧАРА                                                                                                                                     СРБИЈЕ У оквиру сталне трибине има задовољство да Вас... Сазнајте више...
 • Трибина ДТС-а: Енергетска ефикасност...

  07.03.2018.
                         ... Сазнајте више...